آموزش آنلاین حسابداری مقدماتی تا پیشرفته زیر نظر موسسه حسابدرای نوین تراز با اساتید مجرب با بیش از یک دهه فعالیت آموزشی و خدمات حسابداری و حسابرسی .

نحوه برگزاری آموزش آنلاین حسابداری

آموزش آنلاین حسابداری به صورت کاملا زنده برگزار می گردد . بنابر این علاوه بر مزایایی که دارد ، هیچ تفاوتی از نظر کیفیت و مطالب با کلاس حضوری حسابداری نخواهد داشت .

در کلاس دوربین هایی وجود دارد که از بهترین زاویه تصویر استاد و تخته را با کیفیت برای شما نشان می دهد . و همچنین در بخش نرم افزار های حسابداری مانند : سپیدار ، تدبیر و … شما تصویر دسکتاپ رو با همین کیفیت خواهید داشت .

یکی از مهم ترین مواردی که در آموزش آنلاین وجود دارد ، پاسخگویی آنلاین به سوالات کارآموزان می باشد . برای اینکار با مطرح کردن سوال به صورت یا تایپ در قسمت گفتگو کارآموز میتواند سوال خود را در هر لحظه از کلاس مطرح نماید .

تجهیزات لازم برای شرکت در آموزش آنلاین حسابداری

رایانه یا موبایل :

کارآموزان می توانند با هر سیستمی ( PC , لب تاب , موبایل , تبلت ) وارد کلاس آنلاین شوند . اما از آنجا که کارآموز در بخش نرم افزار نیاز به سیستم دارد و علاوه بر آن در مانیتور تصویر بزرگتر و واضح تر نمایش داده می شود ، پیشنهاد ما به کارآموزان استفاده از لب تاب یا PC می باشد .

* اینترنت مناسب :

برای شرکت در دوره های آموزشی آنلاین داشتن اینترنت با حداقل سرعت ، کافی می باشد . ( اینترنت موبایل نیز کافی هست و کیفیت خوبی را برای شما فراهم می نماید . )

آموزش آنلاین (غیر حضوری ) حسابداری
آموزش آنلاین (غیر حضوری ) حسابداری

مزایای شرکت در آموزش آنلاین حسابداری

۱ – استفاده از استاد و تجربیات ایشان بدون محدودیت جغرافیایی :

با استفاده از آموزش حسابداری به صورت آنلاین می توان در هر نقطه ای از ایران ” و یا حتی کشور های فارسی زبان همسایه ” از تجربیات و علم استاد مورد نظر بهره برد .

۲ – جلوگیری از هزینه های ایاب و ذهاب و اتلاف وقت :

شما عزیزان با شرکت در کلاس آنلاین ، هزینه و زمانی که برای رفت و آمد صرف می کنید را می توانید صرف انجام کار های روزانه خود کنید .

۳ – هزینه های کمتر نسبت به کلاس های حضوری حسابداری :

در آموزش آنلاین حسابداری می توان با بهره برداری از تمامی مطالب کلاس حضوری با هزینه ی کمتر استفاده نمود .

مباحث آموزشی در آموزش آنلاین حسابداری

  • دوره حسابداری ویژه بازارکار

  • دوره حسابداری ویژه بازارکار بصورت تفکیکی ( تک درس )

  • آموزش آنلاین حسابداری صنعتی

  • آموزش آنلاین حسابداری پیمانکاری

  • آموزش آنلاین حسابداری مالی

  • آموزش آنلاین حسابداری با اکسل

  • آموزش آنلاین حسابداری اصناف

  • و سایر خدمات که به صورت آنلاین هم قابل ارائه می باشد .

ثبت نام آنلاین
آموزش آنلاین (غیر حضوری ) حسابداری
آموزش آنلاین (غیر حضوری ) حسابداری