دوره طلایی بازار کار حسابداری درتبریز بصورت کارگاهی و عملی

ویژگی های این دوره:

 • مبانی حسابداری
 • کار با نرم افزار های مالی
 • حسابداری فروش و ارزش افزوده
 • بیمه و سندهای مالی
 • مبانی نظری مالیات
 • صورتهای مالی و معاملات فصلی

با ارایه گواهی نامه معتبر

جهت دریافت تماس بگیرید

دوره طلایی بازار کار حسابداری در تبریز

گرچه گذراندن كليه واحد هاي درسي حسابداری نقش بسزايي در گسترش علم به اين رشته را دارند اما هيچ چيز به مانند ديدن ، لمس كردن و انجام عملي كارها از نزديك وقرار گرفتن در شرايط نخواهد بود .

بر اساس تجربه دیده شده هر فرد کارآموز با گذراندن دوره کارورزی عملا به صورت تجری همانند یک حسابدار در محیط کاری میتواند تجربه های بسزایی کسب  کند .

با توجه به اینکه حسابداري يكي از علومي ‌است كه همه روزه اكثر افراد با آن سروكار دارند و برخي به صورت تخصصي و برخي به صورت تجربي از آن استفاده مي‌كنند .  حسابداري اين امكان را به ما مي‌دهد كه ميزان سوددهي و هزينه‌ها را به صورت علمي‌و دلخواه تغيير دهيم. اطلاعات مربوط به‌اين رشته، مورد استفادة عموم مردم از مديران صنايع، سرمايه‌گذاران، تجار و اصناف تا استفاده‌كنندگان محصولات و خدمات مي‌باشد و باعث مي‌شود تا اعداد و ارقام نامفهوم و گيج‌كننده به صورت اطلاعات جالب توجه و قابل نتيجه‌گيري در دسترس قرار گيرد.

فراگيري اين فن به صورت تخصصي، نه تنها به صورت يك حرفه مطرح بلكه در زندگي خصوصي و شخصي نيز كارساز مي‌باشد. به طور مثال نحوة صحيح بودجه‌بندي، تقسيم هزينه، تعيين قيمت تمام شده، روش‌‌هاي پيمانكاري، معاملات اوراق بهادار، تعيين استهلاك دارائي‌‌ها،انواع سرمايه‌گذاري،حسابداري با توجه به تورم و …از بحث‌‌هاي ارائه شده در اين گروه مي‌باشد. در پايان شايد بتوان حسابداري را به عنوان پايه اصلي صنعت، توليد و ارائه خدمات معرفي كرد. چرا كه بدون وجود حسابداري و ثبت دقيق و نتيجه‌گيري صحيح از اطلاعات،پايه اصلي شركت كه همان سرمايه و نقدينگي است به لرزه درآمده و چه بسا كه شركت را به انحلال بكشاند.

تنوع مؤسسات و گوناگوني فعاليتهاي مختلف اقتصادي در پهنه جهان، دانش و حرفه حسابداري را بر آن داشته تا در قالب مباني و اصول عمومي، راه حلهاي متناسبي را براي نگهداري حسابهاي فعاليتهاي گوناگون، به نحوي فراهم آورد كه صورتهاي مالي مؤسسات تصوير گوياتري از نتايج عمليات و وضعيت مالي ارائه دهند. از طرفي، فعاليتهاي مؤسسات اقتصادي در كشورهاي مختلف در بستري از اوضاع و احوال اقتصادي و اجتماعي و در محدوده مناسبات حقوقي كشور انجام مي شود و اين عامل، به نوبه خود، جستجو و يافتن راه حل مناسب و مطلوب را در محدوده راه حلهاي متعارف در سطح بين المللي الزامي كرده است.

ما با اندوخته روشهای مختلف حسابداری به این اعتقاد رسیده ایم ویژگی حسابداری به عنوان یک فن نیازمند یادگیری عملی را خواستار است و به این جهت دوره پیش رو را آماده کردیم و در این مدت هر سال حدود ۱۰ دوره را موفق به برنامه ریزی و برگزاری شده ایم و بی شک حسابداران خبره ای را در این مدت افتخار داشتیم که آموزش دهیم .

مدرسین بخش آموزش عملی خود مدیران مالی و حسابرسان جاری هستند که با کسب تجربه و مدارج علمی و با سابقه تدریس و آشنایی به اصول آموزشی آماده ارایه خدمت به حسابداران آینده را دارند .

سرفصل ها

 • مفاهیم و تئوری های حسابداری 
 • نحوه تهیه صورت‌های مالی و استانداردها
 • مبانی عملی حسابداری  
 • حسابداری موجودی ها 
 • تحریر دفاتر قانونی
 • کدینگ ماهیت حسابها و تشریح مراکز هزینه ها 
 • حقوق و دستمزد
 • حسابداری استهلاک اموال اظهارنامه بیمه و…
 • صورتهای مالی و معاملات فصلی

ویژگی ها :

محور آموزشی این دوره، تعاملی، دانش محور و استدلالی بوده که فراگیران را آماده‌ی ورود به بازار کار خواهد کرد و لازم به ذکر است این حرفه نیاز به سرمایه اولیه ندارد. در این دوره هنرجو با نحوه عملیات حسابداری یک شرکت فرضی آشنا شده به صورتی که هم ثبت در دفاتر قانونی را فرا می‌گیرد و هم با نحوه تهیه صورت‌های مالی و بستن حساب‌ها آشنا می‌شود.

آینده شغلی:

چون علم حسابداری در همه رشته‌ها و گروه‌های شغلی مورد نیاز می‌باشد، شناخت و تحصیل این رشته، ورود به بازار کار گسترده ی آن و احراز شغلی مناسب را تضمین می نماید.

زمان بندی کلاسهای :

کلاسها به صورت سه روز در هفته  ( شیفت قبل از ظهر مابین ۹ الی ۱۴ و شیفت عصر مابین ۱۶ الی ۲۰  )  برگزار میگردد که میتوانید با توجه به زمان خود ازبین شیفتها و کلاسهای داخل شیفت یکی را انتخاب کنید .

ویژگی های حاصله پس از طی دوره : توان درک مفاهیم حسابداری و تجزیه و تحلیل رویدادهای حسابداری ، تهیه دفاتر روزنامه و کل و تهیه ترازهای آزمایشی ، تهیه صورت حسابهای حسابداری از قبیل سود و زیان ، سرمایه ، حقوق و دستمزد و تهیه صورتهای مالی و تحریر دفاتر قانونی ، تجزیه تحلیل و تنظیم اظهانامه ها مالیاتی و تهیه لیست حقوق و بیمه و …

امید است با یاری پروردگار بتوانیم  قدمی کوچک در راستای برگزاری آموزشهای اصولی و غیر تجاری ( بدون در نظر گرفتن سود) برداریم .

اهمیت یادگیری حسابداری برای ورود به بازار کار

هدف تمام دانش پذیرانی کلاس های آموزش حسابداری ثبت نام میکنند پیدا کردن شغل مناسب با درآمد بالاست، در واقع شما پس از گذراندن این دوره به بازار کار وارد میشوید، در بازار کار از شما مهارت کار و مدرک معتبر خواهند خواست، داشتن مدرک معتبر از آموزشگاه معتبر میتواند در استخدام شما تاثیر بسیاری داشته باشد، داشتن شغل مناسب با درآمد مناسب میتواند رشد و شکوفایی در زندگی را به همراه داشته باشد، پیشنهاد میکنم حتما ویدیو دیگری را مشاهده کنید که شما را کاملا با دوره جامع بازار کار ( کاردانی حسابداری ) آشنا خواهد کرد، در این ویدیو با مفاهیم حسابداری،سرفصل ها، نحوه برگزاری کلاس ها به صورت تئوری و عملی (کارگاهی) آشنا خواهید شد.

 

 • امروزه تمام کسب و کارها به خاطر حساب و کتاب ها ، سخت گیری اداره مالیات و نیازمند استفاده از نرم افزارحسابداری با امکانات و سرعت بالا هستند، پس شما به عنوان کارفرما حتما باید یک نرم افزار حسابداری مناسب خریداری کنید، اما آیا شما میتوانید به عنوان یک مدیر یا کارفرما امور حسابداری و مالیاتی را انجام دهید؟ مسلما خیر

  پس به دنبال شخصی که دارای مهارت بالا و تجربه و حتی مدرک معتبر در زمینه حسابداری باشید خواهید بود! در اولین فرصت سعی خواهید کرد نیروی را استخدام کنید که با نرم افزارهای حسابداری مختلف یا نرم افزار مورد نظر شما که معمولا شامل ( اکسل، هلو ، سپیدار، دشت ) مسلط باشد و با آنها کار کرده و تجربه داشته باشد ، به امور و استاندارهای حسابداری و قوانین مالیاتی آشنا باشد.

  شما با گذراندن کلاس های اموزش حسابداری به راحتی پس از پایان دوره به عنوان یک حسابدار دارای مهارت با مدرک معتبر شناخته میشوید، و امکان پیدا کردن شغل شما به مراتب بیشتر از سایرین خواهد بود.

   

ثبت نام شروع شد

ارایه گواهینامه معتبر حسابداری
کارگاه آموزشی عمومی با حداقل ۳ و حداکثر ۶ نفر
تضمین در یادگیری
با تخفیف ویژه برای دانشجویان ( شهریه اقساطی )

مزایای شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار

شرکت در هر دوره آموزشی مسلما برای شما مزایای خواهد داشت، به همین دلیل برای اینکه کاملا به مزایای این دوره بیشتر آشنا شوید در ادامه مزایای شرکت در دوره حسابداری برای شما خواهیم گفت.

معرفی به کار پس از پایان دوره

در صورتی که پس از پایان دوره به هر دلیلی نتوانستید شغل مناسبی پیدا کنید، مجموعه حسابداری نوین تراز تبریز در معرفی شما به شرکت ها و کارفرمایان اقدام خواهد کرد.

دسترسی به صوت و تصویر دوره

شما به بدون محدودیت و همیشگی و در هر ساعات و هر روزی میتوانید ویدیو ها و پادکست های آموزشی دوره دسترسی داشته باشید، این دسترسی فقط مختص شما خواهد بود.

ارائه نسخه آموزشی

شما پس از ثبت نام در دوره آموزش حسابداری ، نسخه آموزشی که برای تمرین و انجام پروژه در حین دوره میباشد دریافت خواهید کرد، این نسخه آموزشی در یادگیری عملی بسیار کمک خواهد کرد.

پشتیبانی در حین آموزش و پس از آموزش

از مهمترین مزایای این دوره پشتیبانی کارشناسان و اساتید دوره های از سوالات و مشکلات دانش پذیران میباشد که به صورت آنلاین، تیکت در سایت ، تلفنی ، حضوری انجام میشود.

حضور رایگان در تمامی وبینار ها

دوره های حسابداری به دور صورت حضوری و غیر حضوری برگزار میشود اما دانش پذیران به مدت یک سال به صورت رایگان میتوانند در وبینار پرسش و پاسخ به صورت زنده شرکت کنند.

خدمات ویژه مجموعه موسسه حسابداری نوین تراز تبریز

 • اعطای گواهینامه پایان دوره
 • اعطای گواهی حضور در دوره از شرکت
 • معرفی به کار پس از موفقیت در آزمون پایان دوره
 • پشتیبانی در طول مدت دوره و پس از استخدام
 • ارائه ی فیلم آموزشی در اختیار دانش پذیران
 • ارائه فایل ها و فرم های پرکاربرد حسابداری
 • تهیه روزمه کاری تخصصی و حرفه ای برای دانش پذیران
 • ارائه نسخه آموزشی نرم افزار سپیدار ( جهت تمرین در منزل)

کلاس حسابداری چگونه برگزار میشود؟

کلاس های حسابداری در دو بخش تئوری و عملی یا کارگاهی برگزار میشود، خیلی از افراد تمایل دارند تا در کنار تئوری عملی نیز آموزش ببینند، ما در آموزشگاه حسابداری بیشتر آموزش ها را از صفر تا صد به صورت کارگاهی یا همان عملی انجام میدهیم، در واقع بخش تئوری خیلی نیست و بیشتر زمان آموزش به صورت عملی میباشد که همین باعث شده تا سطح یادگیری بالاتر رفته و رضایت کاربران را جلب کند.

اساتید با تجربه و متخصص

اساتیدی که در آموزشگاه موسسه حسابداری نوین تراز تبریز برای تدریس دوره آموزش حسابداری تدریس میکنند از بین اساتید برتر و با تجربه انتخاب میشوند، در انتخاب اساتید سخت گیری های زیادی داریم چون معتقد هستیم دانش باید در کنار تجربه انتقال داده شود، اساتید ما سعی خواهند کرد تا محیطی مناسب و فضای دوستانه با دانش پذیران فراهم کنند، همچنین شما میتوانید در پایان هر جلسه یا در زمان مناسب کلاس، سوالات و مشکلات خود را با اساتید مطرح نمایید، ما در پایان هر دوره از دانش پذیران نظرسنجی درباره عملکرد اساتید خواهیم داشت.

امکانات موسسه حسابداری نوین تراز تبریز 

مجموعه نوین تراز تبریز سعی کرده تا علاوه بر گسترش شعب در نقاط مختلف تبریز، امکانات ، محیط و فضای آموزشی پیشرفته ای برای دانش پذیران فراهم کند، کامپیوتر و سخت افزارهای مناسب حسابداری در اختیار شما قرار خواهد گرفت، کتاب های آموزشی و نسخه دموی آموزشی نیز جهت یادگیری و تمرین در اختیار شما قرار خواهیم داد، استراحت و پذیرایی جهت رفع خستگی و افزایش انرژی ، در صورتی که مشکلی یا پیشنهاداتی جهت بهتر شدن امکانات آموزشگاه داشتید حتما با ما در میان بگذارید. 

پرداخت شهریه به صورت نقدی و اقساط

ما در آموزشگاه موسسه حسابداری نوین تراز شرایطی فراهم نموده ایم که دانش پذیران بتوانند به صورت نقدی و اقساط اقدام به پرداخت شهریه نمایند.