big-symbol

“حسابدار باید در حرفه خود صادق و منافع عمومی را بر منافع شخصی ترجیح دهد ”

به نام خدای حسابگر زمين و آسمان و هر آنچه در اوست. هم او که حسابرس همه حسابها و کتابهاست. ترازش هميشه موزون است حسابداريش آنقدر خالص است که دوره مالی در آن تعريف نا شدنی و واحد پولی در آن بی معناست. شخصيتش حوزه محدودی ندارد و ازل و ابد را در بر مي گيرد. الهی عاملنا به فضلک و لا تعاملنا به عدلک

معرفی  موسسه

موسسان موسسه حسابداری نوین تراز تبریز از سال ۱۳۷۸ فعالیتهای حسابداری و حسابرسی خود را از طریق حسابداری برای موسسات خدماتی شروع نموده و در ادامه با تصدی امور مالی کارخانجات بزرگ صنعتی و پیمانکاری همراه اساتید بنام کسب تجربه کرده است و از سال ۱۳۸۶دوره های آموزشی خودرا در قالب آموزشگاه فنی و حرفه ای در سطح شهر ارایه کرده است .

در سالهای بعد موسسان موسسه فعالیتهای مختلف مالی را با موفقیت سپری کرده  و اندوخته ای گرانقیمت جهت ادامه کار خود فراهم نموده اند تا در نهایت اقدام به تاسیس موسسه جهت ارایه قانونی خدمات مالی کرداند و تا به امروز با گسترش دادن خدمات  خود به انجام کار های مرتبط  مالی اقدام نموداند.

امید است با انجام اصولی کار حسابداری بتوانیم در گسترش هر چه بیشتر علم و فن حسابداری در صنعت دیارمان آذربایجان ، همانا حسابداری که قلب تپنده یک سازمان میباشد را نهادینه کرده و باعث شکوفایی هر چه بیشتر اشتغال شویم .

ما برآنیم تا تجربه را همراه دانش روز تقدیم کنیم .

واحدهای فعال ما عبارتند از :

۱- واحد خدمات مشاور مالی و حسابداری

۲- واحد حسابرسی

۳- واحد فروش نرم افزارهای مالی ( نمایندگی رسمی نرم افزار های  حسابداری  تدبیر و فروشگاهی سیبا در آذربایجان شرقی )

۴- واحد آموزش : آموزش عملی حسابداری از سطح پایه  تا پیشرفته

 سایر خدمات : 

معرفی نیروی انسانی بخش حسابداری با تجربه

برگزاری دوره های کارورزی و کارآموزی حسابداری

مکانیزه کردن بخش انبار و سیستم های مالی کارخانجات و کارگاههای تولیدی صنعتی

مشاوره و خدمات حسابداری برای کلیه اصناف و…       بیشتر بخوانید

ارتباط مستقیم با مدیر عامل

۰۹۱۴۱۰۴۱۳۶۰

مشاوره مالی برای مدیران و صاحبان مشاغل مختلف و ارایه بهترین راهکار برای پیشبرد صنعت دیارمان

 تلفن : ۳۳۳۴۶۴۴۷-۰۴۱

ساعات کاری:

روزهای هفته:  ۰۹:۰۰ – ۱۹:۰۰
پنج شنبه ها:  ۰۹:۰۰ – ۱۴:۰۰
جمعه  بسته
کلاسها  صبح و عصر
1386
استارت آموزش
برگزاری دوره ها و کارگاههای حسابداری ویژه بازارکار حسابداری و دوره های ویژه آموزشی نرم افزار های حسابداری در طول این مدت تجربه نموده ایم .
1378
شروع به کار
همکاری و مشاوره در کارهای مالی و مالیاتی بویژه خدماتی و بازرگانی و همچنین مکانیزه کردن انبارداری واحدهای صنعتی و سیستم بهای تمام شده حاصل این سالها بوده است.
5
تعداد کادر حسابدار
ما برا آنیم تا دانش حسابداری را همراه با تجربه کاری خود برای مشتریانمان در بخش حسابداری به ارمغان ببریم تا شاهد شکوفایی صنعت دیارمان باشیم .